404 Not Found

404 Not Found


nginx

Flashové hry

The Singhsons

singhsonsPohodlně se usaďte, další díl vašeho oblíbeného kresleného seriálu Singhsons právě začíná. Jestli vám název Singhsons připadá trochu divný, tak shlédněte toto vydařené video.

The Simpsons Zombie

zombieUž jste viděli někoho z rodiny Simpsonů jako Zombie? Že ne? Tady je uvidíte a dokonce si na ně můžete zastřílet.

The Simpsons Magic Ball

magic_ballSimpsons Magic Ball je postřehová hra s postavičkami rodiny Simpsonových. Na magickém míči uprostřed se Vám objevují výjevy Simpsonových, které potom musíte seřadit tak, že klikáte na obrázky v malích míčcích v pořadí jak šli výjevy za sebou.

The Simpsons: Chcete být milionářem?

milionareKlasickou hru Chcete být milionářem? asi zná každý. Zde ukážete, jak znáte seriál Simpsonovi a také svou znalost angličtiny.

Simpsons Maker

makerPomocí této hry si může každý vytvořit svého Simpsona. K dispozici máte postavu, vlasy, nos, oblečení, ústa i prostředí, do kterého svého Simpsona zařadíte. A pak můžete do políčka napsat zprávu, vytisknout a odeslat svým přátelům.

Simpsons Snow Fight

snowNormální koulovaná. Vašimi terči jsou ovšem tentokrát Simpsonovi.

Homer Flanders Killer

killerHomer střílí na střelnici, kde se pohybuje kromě postav, které může střílet, i jeho rodina. Občas se ovšem stane, že zastřelíte i někoho z rodiny. Ale to je docela jedno. Krásně potom odlétají jako andělé do nebe. V bonusovém kole musíte naskládat plechovky s pivem do bedny.

Simpsonovi – Los Simpsons

losKlasická střílečka s motivy Simpsonových. Postřílejte všechny co se někde shcovávají. Za střílení do simpsonů v popředí se vám body odečítají…

The Simpsons – The Ball of Death

ballProjeďte s Homerem kouli smrti na motocyklu a při tom plntě jeho trávicí potřeby. Ovládání: Start – Mezerník, směrové šipky.

The Simpsons – Naked Skate

skateVžijte se do role Barta ve scéně ze Simpsonovi ve filmu a ujíždějte nahý po ulici na skateboardu… Ovládání: Směrové šipky.

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

  • Lucie Begalová
    dne 15. 10. 2010 v 15.29

    ty hry jsou fakt hustý hlavně oblíkání to mě zaujalo udělala jsem ze je ženská a je ve škole moc hra

  • heleva varadiova
    dne 29. 3. 2011 v 16.18

    je to hustý jo a je to super jo je to drsný jo a je trapný jo jo jo máte trapas

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx