404 Not Found

404 Not Found


nginx

11-17

17. Nebárt se budoucnosti

Nebárt se budoucnosti (anglicky Bart to the Future) je 17. dílem jedenácté série amerického kresleného seriálu Simpsonovi, poprvé vysílaný 19. března 2000 (v celkovém pořadí 243. epizoda).

Děj

Rodinka Simpsonových si vyjíždí do kempu, ovšem dozvídá se, že ten byl napaden vlnou komárů. Na cestě zpět se zastavují v indiánském casinu. Marge i Lízu to nějak nenadchne a tak se dovnitř vydávají jen Homer s Bartem.

Hned při vstupu je samozřejmě Bart kvůli svému nízkému věku vypovězen a tak se do casina snaží dostat jiným způsobem. Nakonec se mu to podaří v bedýnce, ve které původně byla loutka jednoho z účinkujících, který měl ten den v podniku vystupovat, ovšem ochrance neunikne ani tak a ta ho zavede rovnou za majitelem.

Dozvídá se, že majitel je indiánský šaman, který dokáže předpovídat budoucnost a tak pohlédne do plamene a zjistí, jak bude vypadat za třicet let. Jeho budoucnost rozhodně není nějak přívětivá, jelikož se stane špinavým vágusem bez pořádného materiálního zajištění, ovšem jeho sestra je zvolena za prezidentku USA. Toho Bart využívá a vydává se ji do Washingtonu požádat o pomoc s jeho finanční krizí. Líza mu ale vyhovět nemůže a tak se Bart zabydlí přímo v Bílém domě, což sebou nese řadu problému, zvlášť pro Lízu, která svého bratra a jeho nevybírávé chování nemůže vystát. Aby se ho zbavila, jmenuje ho ministrem selského rozumu a posílá ho daleko mimo město, do Camp Davidu. Zde se Bart od ducha Jimmyho Cartera dozví pravdu a uvědomí si, že se za něho jeho sestra stydí. Vrací se zpátky do sídla prezidentů a pomůže Líze s nevrlími vyslanci zemí, kteří žádají okamžité splacení dluhu, které vůči nim USA mají.

V závěru se Bart přenáší opět do současnosti, kde pro něho přijde malá Líza, protože Homer napadl servírku a Marge prohrála velkou sumu peněz a tak musejí jít.

zdroj: wiki

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx