404 Not Found

404 Not Found


nginx

12-3

3. Napravení šíleného klauna

Napravení šíleného klauna (anglicky Insane Clown Poppy) je 3. dílem dvanácté série amerického kresleného seriálu Simpsonovi, poprvé vysílaný 12. listopadu 2000 (v celkovém pořadí 251. epizoda).

Děj

Poté, co Homer s Bartem v rámci domácího úklidu zdemolují Lízin pokoj, ji na udobřenou berou na knižní festival. Zde potkávají např. Reverenda Lovejoye, profesora Frinka nebo i Stephena Kinga, ale především je zde uspořádána autogramiáda Šáši Krustyho, na které se objeví malá kudrnatá holčička, která se Šášovi představí jako Sophie – jeho dcera.

I přes Šášovu počáteční nechuť být alespoň na jeden den otcem, nakonec svolí a společně se Sophií se vydávají na pláž, kde si užívají v moři, surfují, rybaří, vzájemně se sbližují a na večer sledují západ slunce nad mořem, při kterém Sophie zahraje na svoje housle.

Ještě ten večer hraje Šáša u Vočka v baru karty. Když zjistí, že už vše prohrál, rozhodne se i naproti svému svědomí vsadit Sophiiny housle, zapomenuté u něj v autě. Krusty bohužel prohraje a housle získá Tlustý Tony, a tak se vydává za Sophií a místo jejich houslí jí nabízí ukulele. Ta, zklamaná svým otcem, řekne Šášovi, že jí bylo líp, když ho neznala.

Zdrcený Krusty požádá o pomoc Simpsonovi a spolu s Homerem se vydávají do mafiánského sídla Tlustého Tonyho, kde právě probíhá sjezd gangsterů, ukrást housle nazpět. To se jim i přes nenadálé komplikace a přestřelku která vypukne podaří. Krusty tedy vrací své dceři housle a k tomu ještě $5000 které objeví v jejich pouzdře.

zdroj: wiki

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx