404 Not Found

404 Not Found


nginx

15-9

9. Já, robot

Já, robot (anglicky I, (Annoyed Grunt)-Bot) je devátý díl patnácté série americkéhoSimpsonovi, poprvé vysílaný 11. ledna 2004. Scénář mají na svědomí Dan Greaney a Allen Glazier. kresleného seriálu

Děj

Homer shlédne v televizi upoutávku na robotí zápasy v ringu a navrhne Bartovi, že sestrojí robota a přihlásí se. Bart ovšem o jeho schopnostech pochybuje, z velké části proto, že předtím nedokázal ani funkčně sestavit obyčejné kolo. To Homera popudí a chce dokázat, že není takový nemotora, za kterého ho jeho syn má. I Když se snaží, nakonec se mu robota postavit nepodaří a tak dostane bláznivý nápad – postaví robota z poštovní schránky a sám ho ovládá zevnitř. Bart s robotem podstoupí řadu zápasů v ringu, zatímco Homer se stále prapodivně vymlouvá, že nemůže být při zápasech přítomen. Nakonec pravda vyjde najevo a to sice ve finále robotích válek.

Během této epizody postupně umírají i Líziny kočky Sněhulka II., Sněhulka III. a Coltrane. Nakonec Líza přeci jen najde kočku, která hned neumře. Nechává si ji a dává jí jméno po již zemřelé Sněhulce II.

zdroj: wiki

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx