404 Not Found

404 Not Found


nginx

18-22

22. Jak si Kent pustil pusu na špacír

Jak si Kent pustil pusu na špacír je dvacátá druhá epizoda 18. sezóny amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Premiéra filmu byla 20. Května 2007. Scénář napsal Tim Long.

Děj

Marge je u Petty a Selmy a Meggie tam kreslí obrázky. Maggie zrovna něco nakreslí a Marge uhádne: Bart a líza a školní autobus a tak musí jít domu jenže auto nejede a tak jde pěšky. Proběhne kolem Neda Flanderse schodí Komixákovi knížky. Proběhne Apuovem krámkem a tam se napije.Srazí se s haďákem, vezme pistoli a haďák vezme Maggie. Vymění si je. Marge před sebou uvidí kamion a podklouzne pod ním. Proběhne okolo starostovi vily a doběhne aš domů. Otevřou se dveře a vstoupí bárt a líza.

Bart se zeptá jestli jedou na kolech po hřbitově a Líza řekne že bárt na to zase skočil že jedou k zubaři. Homer tam přijede na motorce a řekne že mu Marge řekla že bude jezdit po hřbitově. Líza řekne taky jedeš k zubaři. Když se vrací od zubaře zak si zajdou koupit zmrzlinu a Homer si koupí 1 000 000 kornout.Homer je ve správách a přitom polije Kenta Brukmena horkym kafem kent vypustí neslušné slovo a stanice musí zaplatit pokutu a tak dají Kentovy vyhazov.Kent natočí projev a stanice ho vrátí zpátky

zdroj: wiki

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx