404 Not Found

404 Not Found


nginx

2. série

1. Bart propadá

Bart propadá (anglicky Bart gets an F) je první epizoda druhé série americkéhoDavid M. Stern a režíroval ji David Silverman. animovaného seriálu Simpsonovi, která byla poprvé vysílána 11. října 1990. Je tu poprvé nová úvodní scéna. V této epizodě se poprvé vyskytl Joe Quimby. Epizodu napsal

2. Homerova dobrá víla

Homerova dobrá víla (anglicky Simpson and Delilah) je druhý díl druhé řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi, který byl poprvé uveden 18. října 1990. Napsal jej Jon Vitti a režíroval Rich Moore.

3. Zvlášť strašidelní Simpsonovi

Zvlášť strašidelní Simpsonovi(anglicky Treehouse of Horror) je třetí díl druhé řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi, který byl poprvé uveden 25. října 1990. Epizoda je rozdělena na tři části. První napsal jej John Swartzwelder, druhou Jay KogenWallace Wolodarsky a třetí Sam Simon a Edgar Allan Poe. První část režíroval Wes Archer, druhou Rich Moore a třetí David Silverman. a

4. Kdo s koho

Kdo s koho (anglicky Two Cars in Every Garage and Three Eyes on Every Fish) je třetí díl druhé řady amerického animovaného seriálu Simpsonovi, který byl poprvé uveden 1. listopadu 1990. Napsal jej Sam Simon a John Swartzwelder a režíroval Wes Archer.

5. Homer maskotem

Homer maskotem (anglicky Dancin’ Homer) je pátý díl druhé série amerického kresleného seriálu Simpsonovi poprvé vysílaný 8. listopadu 1991.

6. Golfová společnost

7. Bart kazisvět

8. Ďábelský Bart

9. Za všechno může televize

10. Bartova srážka s autem

11. Není ryba jako ryba

12. Takoví jsme byli

Takoví jsme byli (anglicky The Way We Was) je dvacátý pátý díl druhé série amerického kresleného seriálu Simpsonovi poprvé vysílaný 31. ledna 1991.

První výskyty

* Artie Ziff
* Rainier Wolfcastle alias „McBain“

zdroj: wiki

13. Homer a desatero aneb každý krade, jak dovede

14. Láska klíčí i v ředitelně

15. Ach, rodný bratře, kde tě mám?

16. Spasitel trapitel

17. Dědovo dědictví

18. Síla talentu

19. Lízin let do nebe

20. Válka Simpsonových

21. Drobné kiksy nad komiksy

22. Krevní msta

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx