Sniper Elite V2

3-19

19. Spasitel zabijákem

Spasitel zabijákem (anglicky Dog of Death) je devatenáctý díl třetí série (padesátý čtvrtý celkově) amerického kresleného seriálu Simpsonovi, poprvé vysílaný 12. března1992.

Děj

Díky nedorozumění (u něhož je samozřejmě přítomný i Homer), si celé město myslí, že v loterii je neuvěřitelných 130000$. Hlava Simpsonovské rodiny proto stejně jako zbytek města nakoupí velké množství loterijních lístků. Bohužel se na něho štěstěna neusměje a hlavní výhru získá televizní moderátor Kent Brockman. Navíc se záhy zjistí, že jejich pes Spasitel má silně zdeformovaný žaludek a nutně potřebuje operaci, jinak zemře. Naneštěstí operativní zákrok není levná věc a Simpsonovi si jej nemohou dovolit. Homer i ostatní členové rodiny se snaží sehnat peníze kde se dá a uskromňují se. Nakonec se jim podaří získat potřebný finanční obnos a tak je Spasitel zdárně operován, ovšem po čase se radost mění na vztek, jelikož teprve teď na rodinu dopadají následky jejich rapidního šetření. Spasitel si uvědomuje, že členové rodiny vůči němu cítí hněv a tak utíká. Procestuje řadu míst a zažívá řadu zajímavých dobrodružství. Mezitím po něm Simpsonovi bezvýsledně pátrají.
V tuto dobu pan Burns hledá náhradu za svého zestárlého hlídacího psa a proto se vydává do psího útulku. Tam narazí právě na Spasitele, jež se mu zálíbí a z něhož se rozhodne udělat svého nového krvelačného hlídacího pomocníka. Nejprve se mu to samozřejmě nedaří, ale po čase se mu povede vycvičit Spasitele podle svých představ.
Simpsonovi už se vzdali nadějí, že svého psa naleznou, jediný kdo pokračuje v hledání je Bart, který se vydává optat sousedů. Nakonec psa nalézá u pana Burnse. Vycvičený Spasitel na něho zaútočí, ovšem pak si uvědomí, že je to jeho bývalý páníček.
V závěru se Spasitel vrací k rodině, která má samozřejmě radost z jeho objevení.

zdroj: wiki

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.