404 Not Found

404 Not Found


nginx

8-10

10. Akta S

Akta S (anglicky The Springfield Files) je 163. díl osmé série amerického kresleného seriálu Simpsonovi, poprvé vysílaný 12. ledna 1997.

Děj

Homer se během jedné noci, kdy se opilý potácí domů, střetne v lese se záhadnou zeleně světélkující bytostí – mimozemšťanem a zažije tak setkání třetího druhu. Nikdo mu samozřejmě nechce věřit, dokonce ani Marge.

Za nedlouho se u jejich dveří objeví agenti Mulder a Scullyová, kteří Homera podrobí řadě více či méně náročných testů a následně se s ním vydávají na místo, kde mělo ke kontaktu dojít, ovšem nic se neděje a tak ztratí trpělivost a vrací se zpět na centrálu FBI.

Nakonec Homer přeci jen najde spojence, který je ochoten mu věřit a to Barta. Společně se opět vydávají na inkriminované místo a u táboráku, vyprávějíc si strašidelné historky, čekají na bytost. Ta se zjeví, ale za chvíli se zase vytratí, ovšem Bart ji stačí nahrát na video, tím mají důkaz a podaří se jim získat alespoň částečnou důvěru obyvatel, ti se hromadně hrnou na místo kde se bytost zjevuje a netrpělivě čekají na její příchod.

Stvoření se jako pokaždé v tu dobu objevuje a přináší poselství o lásce. Springfielďané na něj ovšem zaútočí, na poslední chvíli se mezi ně a bytost vrhá Smithers. Ten se snaží vše objasnit. Vysvětluje, že se nejedná o žádného tvora z jiné planety, ale o pana Burnse, který pravidelně podstupuje kvůli oddálení své smrti řadu zákroků, které způsobují, že vypadá tak zvláštně.

zdroj: wiki

Written by admin pod: Nezařazené |

Žádné komentáře

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek.

Sorry, Komentáře nejsou povoleny.

404 Not Found

404 Not Found


nginx